סוככים וסוככים חשמליים

אם אתם מתעניינים בהזמנת סככה שתשמש כסוכך למרפסת, סוכך הגנה לדלת או חלון אזי לא טעיתם – אתם בעמוד הנכון. אנו משרתים לקוחות מכל חלקי הארץ – חברת קשתות מאפשרת לכם לרכוש סככות הצללה בצפון הארץ ובפריסה ארצית. סוככים מתוצרת חברת קשתות הינם סוככי האלומיניום הנכונים ביותר ובעלי אמינות מוכחת של שנים. סוכך אלומיניום למרפסת של חברת קשתות מתוכנן בקפידה, יבטיח לכם הגנה נכונה לדלת הכניסה או הסתרה משמש ומגשם בכל רחבה שעליה תרצו להגן.
חומר הגלם הנכון ביותר לבניה של סוככים למרפסת הינו אלומיניום. הקפיד בכל פניה לנציג מכירות לאשר כי אכן מדובר בסוככים מאלומיניום ולא חומרי גלם אחרים. גם כשבוחנים מחירים של חומרי גלם אחרים בהקשר של סככות הצללה, מגלים שביחס לתועלת הרבה שמקבלים בייצור סככות צל אלומיניום עדיף משמעותית. הדבר נכון גם כשמדובר על דגמי סוכך חשמלי או כל סוג אחר של סככה.

סוככים למרפסת במחירים משתלמים במיוחד

לחברת קשתות פתרונות אמינים ומרהיבים לבניה נכונה של סוכך אלומיניום או סוכך למרפסת. המהות העיקרית של אפשרויות השונות הקיימות היא לאפשר גיוון והתאמה אישית ללקוח בהתאם לאפשרות המועדפת עליו, במיוחד כשמדובר על התקנת סוככים למרפסת או לשטחים אחרים ללקוחות פרטיים ולקוחות מוסדיים.
סוככים במחירים שמותאמים לדרישת הלקוח
במקרים רבים ללקוחות החברה יש דרישות מיוחדות להתקנת סככות צל במתחמים שונים. ברשות חברת קשתות מספר פרופילי אלומיניום המיוצרים עבור החברה באופן בלעדי, ומאפשרים לחברה לייצר סוככים מותאמים אישית לכל מרפסת חצר או רחבה ובמחירים מעולים.

מבנה עמיד ואיכותי

הסוככים בנויים מאלומיניום עגול או אלומיניום מלבני לבחירת הלקוח. חומרי הקירוי הינם רבים ומאפשרים שילוב אין סופי של צורות גוונים ואפשרויות התקנה הכוללות גם סככת צל חשמלית וגם סוכך סטטי במחירים מעולים. סוככים של חברת קשתות מאפשרים קירוי בהשחלה של חומרי קירוי רכים כדוגמת יריעות מושחלות ללא ברגים וללא אלמנטים שמפריעים לקירוי חלק ואחיד הנעשה באמצעות סככות אשר הותקנו במיוחד למטרות הללו.
סוכך למרפסת הבנוי משלד אלומיניום יהיה איכותי יותר מסוככים אחרים, ולכן רצוי לבחור באלומיניום כחמור גלם יסודי לשלד הסוכך. ללקוחות המחפשים סוככים בצפון, בדרום ובמרכז – חברת קשתות תשמח לעמוד לרשותכם בכל עת!

סוככים חשמליים השוואת מחירים

כמו בכל מוצר או שרות שאתם מתכוונים לרכוש מאוד חשוב לעשות השוואת מחירים. אנחנו ממליצים לכם בחום לעשות השוואת מחירים בכל מה שקשור לסוככים חשמליים, אנחנו בקשתות תמיד חושבים על הצרכן ומלבד זה שתקבלו מאיתנו סוככים חשמליים ברמה הגבוהה ביותר ניתן לכם את ההצעת מחיר האטרקטיבית ביותר!
לקבלת הצעה משתלמת במיוחד התקשרו: 09-8854585