סוכך מסך

סוכך המסך של חברתת קשתות הוא פתרון הצללה ייחודי אותו ניתן למצוא בתדירות הלוכת וגוברת בבתים רבים. יתרונו בכך שהסוכך נפתח אנכית ומאפשר הגנה מלאה משמש, גשם ורוח.
זהו סוכך 'נופל' המותקן על פי רוב במרפסות המקורות כבר בחלקן, ומגיע לפעמים כתוספת הצללה לסוכך אחר שכבר קיים. חברת קשתות מתמחה בסוככי מסך מכל הסוגים לרבות סוכך מסך בעל מסילות, סוכך קסטה ועוד, כאשר כל מנגנוני הסוכך יכולים להגיע במגוון עיצובים עם אפשרויות פתיחה שונות : ידנית (על ידי מנואלה) או בעזרת מנוע מובנה. בישראל בה השמש קופחת כמעט בכל ימות השנה, יש חשיבות רבה לסוככי הצלה מסוג זה. סוכך מסך טוב יעשה את העבודה ויגן על חלל המרפסת שלכם מפני שמש, רוח וגשם.
חברתת קשתות מתחה בייעוץ, תכנון והתקנת כל סוגי הסוככים ומעניקה פתרונות הצללה למגוון רחב של בתים פרטיים, בעלי עסקים ומוסדות ציבור כבר שנים רבות.
אחד המוצרים הפופולריים ביותר שלנו הוא סוכך מסך אותו אנו מציעים במגוון רב של צורות ודוגמאות, המתאימות לכל גודל וצורה של מרפסת.
סוככי המסך שלנו הם העמידים ביותר בשוק ואנו לא מוותרים על עיצוב חדשני, תוך שימוש בחומרי גלם, חזקים ואיכותיים ושיטות ההתקנה המתקדמות ביותר.
סוככי המסך של חברת קשתות הטובים ביותר בשוק, עשויים חומרים חזקים ואיכותיים, קלים לתחזוקה, ומהווים פתרון אופטימלית מפני שמש, גשם ורוח.
אנו מתאימים את סוכך המסך בהתאמה אישית ולאחר שבחנו את השטח כך שיתאים למבנה ולמקום בו הוא מותקן.
אנו משתמשים בחומר הקירוי האיכותיים ביותר, בחומרים כמו יריעות PVC אטומות ובחומרים אחרים וקשיחים יותר וכן חומרים אחרים, טבעיים ועוד.
הפרופילים שאנו מייצרים בלעדיים וייחודיים לנו ומאפשרים לנו לשלב חוזק עם עיצוב, לקבלת תוצאה מושלמת לסוכך מסך בעל עיצוב נקי ואחיד.

זקוקים לפתרון הצללה? סוכך המסך של חברת קשתות הטוב ביותר!

נשמח להעמיד לרשותכם את הניסיון הרב שלנו בתחום, את אנשי המקצוע הטובים ביותר ואת פתרונות ההצללה האיכותיים ביותר, לכל מטרה.
חברתת קשתות פועלת בפריסה ארצית ומפעילה סוכנים רבים ומנוסים, בצפון, במרכז ובדרום הארץ ומציעה את פתרונות ההצללה הטובים ביותר במחירים המשתלמים ביותר, הן למגזר הפרטי והן למגזר הציבורי.
לקבלת הצעת מחיר משתלמת לסוכך מוסך באזור מגוריכם חייגו עכשיו או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!