סוכך זרועות

חברת קשתות שמחה וגאה להציג את פתרונות ההצללה הטובים ביותר הקיימים בשוק!
אנו מתמחים שנים רבות בסוכך זרועות, סוכך מתקפל ובמתן פתרונות קירוי והצללה מסוגים שונים לכל מטרה, ביניהם מבחר ענק של סוככי זרועות בצורות ובגדלים שונים, מתוכננים ונבנים בהתאמה אישית לכל תוואי השטח אותו אתם צריכים לקרות ולהצליל.
לקהל לקוחותינו אשר מחפשים סוכך נפתח, לרשותכם מאגר דוגמאות רב של הסוככים האיכותיים והטובים ביותר, מיוצרים מאלומיניום חזק ועמיד, שהוא ללא ספק החומר הטוב ביותר לשימוש בסוככים כיום.

פתרונות הצללה מתקדמים במחירים משתלמים

'חברת קשתות' פועלת בפריסה ארצית, בצפון, מרכז ודרום הארץ!
נשמח להביא מניסיוננו הרב בתחום ולספק עבורכם את פתרונות הצללה המתקדמים, האלגנטיים והחזקים ביותר, שיתאימו לכל חלון, דלת או קיר בכל חלל בו אתם מבקשים להתקין את הסוכך זרועות, סוכך נפתח, לרבות במרפסות, כניסות לבתים פרטיים, מבנים ציבוריים וכדומה.
לרשותנו סוככי הגנה לחלונות ולדלתות, סוככי האלומיניום החזקים ביותר, שאמינותם עומדת לצידם במשך שנים רבות.
אנו מתמחים בתכנון וייצור סוככי זרועות מתקפלים המתקדמים ביותר בשוק, הטובים להצללה בכל רחבה, בכל גודל ובכל מיקום.

מחפשים סוכך זרועות למרפסת? הגעתם למקום הנכון!

בחברת קשתות תקבלו את הפתרון היעיל והאלגנטי ביותר ותוכלו לבחור מתוך מגוון רב של סוככים נפתחים, במחירים האטרקטיביים ביותר!
לרשותכם מגוון רחב של דוגמאות ופתרונות איכותיים של סוככי אלומיניום, סוככי מרפסת חשמליים, סוככים סטטיים, סוככי זרועות ייחודיים ועוד.
תוכלו לגוון ולבחור פרופילים שונים אותם אנו מייצרים בבלעדיות ובהתאמה אישית, ולבחור בין צורה מלבנית לצורה עגולה, כאשר גם מילוי הסוכך ניתן לבחירה מתוך מבחר דוגמאות.
סוכך הזרועות שלנו מתאים ללקוחות בשוק הפרטי ולקוחות מוסדיים כאחד ובמחירים משתלמים במיוחד.

סוכך מתקפל – חוזק מבני ועמידות לאורך שנים

אנו עושים שימוש בסוכך זרועות נפתח העשוי אלומיניום עגול או מלבני לבחירתכם וחומר הקירוי מאפשר שילובים רב של אפשרויות התקנה גם בהתקנת סככת צל חשמלית וגם בהתקנת סוכך סטטי והכל במחירים מעולים.
הסוככים המתקפלים שלנו מאפשרים השחלת יריעות שונות ללא צורך בחיבור ברגים וגורמים אחרים לתוך הפרופילים, וכך אתם מקבלים שכבת קירוי אחידה וחלקה במיוחד של סוכך נפתח.
צרו איתנו קשר עוד היום לקבלת הצעת מחיר להתקנת סוכך זרועות מתקפל חזק, יפה ואיכותי לביתכם, רק עם חברת קשתות! החברה המתמחה בתכנון, ייצור והתקנת סוככים מכל סוג!