מפרש צל ורשת צל

מפרש צל של חברת קשתות מתאים לשימוש במגוון רחב של אתרים ומעולה למי שמחפש פתרונות הצללה לגינה בעלי אין סוף אפשרויות במחירים מעולים. מפרש צל הינו תחום ההתמחות של חברת קשתות, תחום אותו אנו לומדים בשקדנות וממשיכים לחדש ולהתפתח וללמוד מניסיון העבר במטרה לספק רשתות הצללה לכל דורש במחירים האטרקטיביים בשוק (סקפטיים בנוגע למחיר? אנחנו מזמינים לעשות השוואת מחירים למפרשי צל). לצורך הכנת מפרש צל וכן רשת הצללה אנו משתמשים ברשתות צל אותם מייצרות חברת ענק מצרפת ומקוריאה בייצור מיוחד עבור צרכי ההצללה של חברת קשתות. רשתות ההצללה המשמשות את חברתנו ליצור מפרשי צל ניתן לחלק לכמה קטגוריות הכוללות רשתות הצללה מחוררות או אטומות מחומרי גלם שונים. הפתרון של מפרש צל הוא פתרון אידיאלי להצללה בחודשי הקיץ לחצרות בתים פרטיים וכסוכך למרפסת גדולה שעבורה לא ניתן לקבל אישור לקירוי קבוע דרך רשת צל איכותית.

תכנון והתקנה של מפרש צל

תכנון העמודים ונקודות העגינה של מפרש הצל הינו שלב ראשוני וקריטי באיכות המוצר הסופי. על מנת להבטיח מפרש צל יעיל המקנה הגנה מירבית מהשמש, ניתן להעזר בשרות המקצועי של חברת קשתות המתמחים בפתרונות הצללה לגינה ולקבל תכנון או הדמיה עוד בטרם מבוצעת העבודה. תכנון נכון של רשת הצללה מחייב הדמיה של כיוון השמש והיטל הצל בחודשי השנה ולאורך שעות היממה, ולכן יש צורך במומחיות בתכנון רשתות הצללה בהתאם לדרישה שהלקוח רוצה למלא. נקודות העגינה חיבות להיות יציבות וחזקות על מנת לאפשר מתיחה מקסימלית של רשתות צל אותם ניתן להתקין בטכניקות שונות בהתאמה לצרכי הלקוח. בגלריית התמונות המצורפת תוכלו להתרשם מניסיון החברה רב השנים בתחום פתרונות הצללה לגינה, וממגוון האפשרויות המציעה חברת קשתות ללקוחותיה בתחום מפרשי צל ורשתות צל מקצועיות לישומיים שונים.
בחברת קשתות, ניתן לקבל מגוון רחב של גוונים, וסוגי רשתות הצללה במחירים משתלמים במיוחד, כל סוגי פתרונות ההצללה של חברתנו מתאימים לצרכיי הלקוח ושילוב של בדי הצללה מקצועיים של חברת "פררי" מצרפת.