הצללות ופתרונות הצללה

חברת קשתות מובילה בחדשנות של מוצרי הצללה ובחדשנות של פתרונות הצללה עבור מגוון רחב של לקוחות בארץ. פתרונות ההצללה של חברת קשתות מוצעים על סמך ניסיון העבר של חברת קשתות, ומתוך רצון שלנו להציע את פתרון ההצללה הנכונן ביותר ללקוח.

חלק מתהליך העבודה של תכנון פתרון הצללה, הינו שלב התכנון. לצורך כך אנו משתמשים בתוכנות מחשב המאפשרות לבצע הדמייה של מהלך השמש ולראות את היטל הצל על הקרקע ובאזור עבורו אנו מתכננים את ההצללה. לצורך קבלת אומדן על עלויות של פתרונות הצללה, יש לקחת בחשבון שני מרכיבים חשובים של עלות ההצללה.

המרכיב הראשון שקובע את עלות פתרון ההצללה הינו עבודת העמדת העמודים והקונסטרוקציה לצורך מתיחה של רשתות ההצללה. מרכיב עלות זה בפתרון ההצללה יכול להיות זול באופן יחסי אם קיים קיר של מבנה אליו ניתן לבצע עגינה, ויכול להיות יקר יותר אם יש צורך להתקין עמודי פלדה על ידי יציקה או בטכניקה אחרת.

המרכיב השני הינו בפתרון ההצללה עלות רשת ההצללה או בד ההצללה הנבחר על ידי הלקוח. קיימים סוגים שונים של בדי הצללה. אנו בחברת קשתות ממליצים על מגוון רחב של בדי הצללה מתוצרת חברת FERRARI , צרפת, בדים המיועדים למתיחה ומתוכנים לשמש כבדי הצללות לאורך שנים רבות.
עיון בגלריית התמונות המצורפת , תוכל להראות ללקוחות את מגוון ההצללות שבוצע על ידי חברת קשתות בכל רחבי הארץ.