פתרונות הצללה למרפסת, לרכב ולגינה

באתר האינטרנט של חברת קשתות תוכלו למצוא פתרונות רבים של הצללות כמו הצללות למרפסת, הצללות לגינה ועוד. פתרונות הצללה למרפסת או לגינה מתוכננות באמצעות תוכנת מחשב המאפשרת הדמיה של מהלך השמש, ובדיקה של אזורי הצל לפי חודשים שונים בשנה ולפי שעות היום. תכנון של הצללה למרפסת ותכנון של הצללה לגינה הינו תחום אותו אנו ממשיכים ללמוד בכל התקנה מחדש, וזאת למרות ניסיון רב שצברנו.

חומרי ההצללה הינם בדים המותקנים במתיחה, ומיועדים להצל על פינת הישיבה. חשוב לציין כי שטח הבד בפתרונות הצללה למרפסת אמור להיות גדול יותר משטח פינת הישיבה במרפסת או משטח פינת הישיבה בחצר באופן שיגן על היושבים גם בשעות אחר הצהרים ובשעות הבוקר, ומכאן עולה החשיבות הגדולה של הצללה למרפסת בביצוע מדויק.

קיימים בדי הצללה לגינה אשר הינן אטומים העשויים מ PVC, ומאפשרים צל מלא יחד עם עמידות לגשם. בדים אלו מחוברים בטכניקה של הלחמה, וזאת על מנת למנוע חירור של הבד בזמן התפירה. הלחמה של יריעות PVC הינו תחום חשוב ומקצועי מאוד בחברת קשתות ומשמשות כפתרונות הצללה למרפסת ולגינה באופן מושלם. תחון אותו אנו מפתחים בהתמדה.
מלבד הצללות לגינה והצללות למרפסת אנו גם מתמחים בהצללות לרכב, תכנון של מפרשי צל מעל מקומות חניה לרכב הינו תחום מעניין מכיון שברוב הרשויות המקומיות אינו דורש רישוי. לכן הפתרון של הצללה לרכב באמצעות מפרש צל הינו קל וזמין. הצללה לרכב באמצעות מפרש צל כלכלית במיוחד כאשר מדובר בשטח חניה של כמה כלי רכב. היתרון של הצללה לרכב במפרש צל בולט לעין, ומעיון נוסף בגלריית התמונות שלפניכם, תוכלו למצוא את הפתרון שמתאים לטעמכם. תוכלו בכל שלב לפנות לנציג החברה באמצעות שליחה של טופס משוב מהאתר.